500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

HC 400 Basınçlı Oto Yıkama Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Basınçlı oto yıkama makinası model çeşitlerine göre SICAK-SOĞUK  (SHC SERİSİ) yada  (HC SERİSİ) SOĞUK olarak  iki farklı çalışma sistemine sahip olan ve yüksek basınçlı  şekilde suyu  püskürten bir makinedir.

Seramik Pistonlu direk akuple li ,Avrupa menşeli pompası, düşük elektrik ve su sarfiyatı ile verimli profesyonel makinedir.

Pratik ve kolay kullanımı, istenilen su basıncına ayarlayabilme vardır.

Elektriğin bulunmadığı ortamlarda ise DHC serisi  (motorin ile çalışan)  Dizel motorlu yüksek basınç makineleri kullanılabilir

Genellikle oto yıkama makinası ya da araba yıkama makinası olarak bilinen ve araba yıkama firmalarının en önemli makinesi olan yüksek basınçlı su jetleri aslına bakıldığında Neredeyse her iş alanında kullanılmaktadır.

Oto yıkama firmalarının araba yıkama makinesi olarak kullandıkları yüksek basınçlı yıkama makineleri genellikle 200 barlık olan oto yıkama makinalarıdır.
İş makinası yıkama, Büyük araç yıkama gibi işlemlerde ise genellikle 250-300 barlık araba yıkama makineleri tercih edilmektedir.

Safran HC 400 basınçlı yıkama makinesi 21 lt. Suyu dakikada 400 bar basınç ile atabilen sanayi elektriği ile çalışan endüstriyel temizlik makinesidir. Normal oto yıkama makinelerinin üretmiş olduğu basınç ve tahrip gücünün üzerinde etkiye sahip bir makinedir. Basınçlı su jeti olarak da bilinen makinemiz spesifik alanlarda kullanılır. Gerektiğinde 100 m. Uzunluğunda yıkama hortumu ile kullanılabilecek ve performansın da herhangi bir er düşü yaşamayacağınız basınçlı yıkama makinesi özel olarak ihtiyaca göre üretilir.

Yüksek basınç gerektirmesi sebebi ile her yerde bulunmayan basınçlı su jetimiz birçok işe göre ayrıcalıklar ve farklılıklar sunar. Basınçlı yıkama makinesi olarak görülse de basınçlı su jeti demek daha doğru olur.

Bu basınçlarda yıkama yapan makinemiz basıncı kaldıracak tabanca hortum ve gerekli emniyet sistemlerine sahip olmalıdır. Oto yıkama makinesi gibi standart işlerde kullanılmadığından her yerde bulunmaz bulunulduğu iddia ediliyorsa de verilen basınç ve su debisine sahip olmama olasılığı yüksektir. Basınçlı yıkama makinesi ihtiyacı belirtildiğinde ilk önce kullanılacak alanın analizi gerekir. Yapılacak saha analizinde işin niteliğine göre ne kadar hızlı yapılacağı, ne kadar verimli olacağı ve gerekli iş güvenliğinin sağlanması gibi temel konulara dikkat edilir.

Makinemizde kullanılan yıkama hortumu normal oto yıkama makinesi hortumundan 4 kat daha güvenlidir.

400 bar basınçlı yıkama makinası üzerinde standart olarak 10 m hortum mevcuttur. Fakat istenildiği kadar uzatılabilmektedir.

50 ila 400 bar arasında ayarlanabilen basıncı sayesinde her türlü yıkama işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. İstenildiğinde basıncı 200 bar seviyesine düşürülerek oto yıkama makinası olarak da kullanılabilir.

HC 400, 400 bar  basınçlı yıkama makinesi su ya da elektriğin yetersiz geldiği durumlarda kendini korumak amacıyla kilitler. böylelikle makinanın zarar görmesini engeller.

400 bar yıkama makineleri yıllık bakım maliyetleri oldukça düşüktür. Kullanım süresine göre senede 1 ya da en fazla 2 defa keçe ve sibop takımı değiştirmek gerekebilir.

İşin niteliğine göre döner başlıklı, sulu kumlama aparatlı veya dar ve geniş açıda püskürtme yapacak özel aksesuarlar mevcuttur.

Tabancası tetikli ve tetkiksiz olarak o basıncı kaldıracak sağlamlıkta iki ana guruba ayrılır. Tetiksiz olan makinemiz start düğmesine basınca çalışır ya da Start düğmesine basıldıktan 10 sn. sonra çalışır. Bu zaman ayarlanabilir. Tetikli tabancalı olan modelimiz ise oto yıkama makinelerinde ki gibi sadece tabancadan gelen suyu kesecek tetik mekanizmalı değil aynı zamanda makinenin merkez ünitesinde olan pompadan gelen suyu kesecek sisteme sahiptir.

Yüksek basınçlı yıkama makinelerinin kullanıldığı alanları kısaca özetleyecek olursak;

 • Araç temizleme ve oto yıkama makinası olarak
 • Kümes,ahır vb çiftlik temizliği
 • İş makinası temizliği
 • Kaldırım, yol vb alan temizliği
 • Çöp konteyner temizliği
 • Olay ve kaza yeri inceleme sonrası temizlik
 • Ekipman ve makine temizliği
 • Atölye temizliği
 • Dış alan temizliği
 • Servis atölye temizliği
 • Cephe temizliği
 • Yüzme havuzu temizliği
 • Spor tesislerinin temizliği
 • Üretim tesislerinin temizlik
 • İnşaat filizlerindeki pasların sökülmesinde ve benzeri inşat temizliğinde
 • Üretim yapan fabrikalardaki ürünlerden sökülmesi gereken materyallerde
 • Katmanlı ve arınması gereken ağır zeminlerin temizlenmesinde
 • Sulu kumlama ile raspa yapılması(tekne ,gemi, dorse, araç boyası kazıma vs) işlemlerinde çokça kullanılmakta ve yüksek performans alınmaktadır.
Ağırlık100 Kg
Aksesuarlar10 m R2 ÇELİK TELLİ ÇİFT SARGILI HORTUM, TETİKSİZ TABANCA, TABANCA NOZULU
Basınç Barı (MAX.)400 Bar
Boyutlar65*130*87 Cm
GövdePlastik
Motor devri1400 D/Dk
Motor Gücü11 Kv /15 Hp
Pompa Devri1400 d / dk.
Su Debisi21 Lt/dk
Voltaj380 V / 50 HZ
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...