500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

HC 500 Basınçlı Oto Yıkama Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Basınçlı oto yıkama makinası model çeşitlerine göre SICAK-SOĞUK  (SHC SERİSİ) yada  (HC SERİSİ) SOĞUK olarak  iki farklı çalışma sistemine sahip olan ve yüksek basınçlı  şekilde suyu  püskürten bir makinedir.
 

Seramik Pistonlu direk akuple li ,Avrupa menşeli pompası, düşük elektrik ve su sarfiyatı ile verimli profesyonel makinedir.

Pratik ve kolay kullanımı, istenilen su basıncına ayarlayabilme vardır.

Elektriğin bulunmadığı ortamlarda ise DHC serisi  (motorin ile çalışan)  Dizel motorlu yüksek basınç makineleri kullanılabilir

Genellikle oto yıkama makinası yada araba yıkama makinası olarak bilinen ve araba yıkama firmalarının en önemli makinesi olan yüksek basınçlı su jetleri aslına bakıldığında Neredeyse her iş alanında kullanılmaktadır.

Oto yıkama firmalarının araba yıkama makinesi olarak kullandıkları yüksek basınçlı yıkama makineleri genellikle 200 barlık olan oto yıkama makinalarıdır.
İş makinası yıkama,Büyük araç yıkama gibi işlemlerde ise genellikle 250-300 barlık araba yıkama makineleri tercih edilmektedir.

Hc 500 yüksek basınçlı yıkama makinası, yüksek basınçlı su jeti , sulu kumlama makinası , gibi isimlerle adlandırılan , 500 bar basınca sahip soğuk sulu yıkama makinasıdır.

Çalışma sistemi olarak oto yıkama makineleri ile aynı kategoride olsalar da aslında çok farklı alanlarla kullanılmak üzere tasarlanmış olan 500 bar soğuk sulu basınçlı yıkama makinesi, Sulu kumlama makinesi olarak ile boya kazıma işlemlerinde , metal yüzeylerin üzerindeki kir , pas temizleme işlemlerinde , kamyon kasası, beton mikseri ,tekne boyası kazıma gibi endüstriyel temizlik işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek basınçlı su jetidir.

Su ile ya da kumlama ile temizlenmesi gereken alanlarda kullanılan 500 bar  basınçlı yıkama makinası 380 volt elektrikle çalışan 30 hp lik güçlü motoru ve İtalyan menşeili basınç pompası ile 21 lt/dk su püskürtme kapasitesine sahip yıkama makineleridir.

1400 d/dk 30 hp lik motoru ve İtalyan yapımı 21 lt/ dk lık basınç pompası ile basınçlı yıkama  ya da sulu kumlama işlemlerinin yapılması gereken her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Genellikle tersaneler tarafından talep edilmekte olan 500 bar yıkama makinası uzun süre çalıştırılabilmektedir. Tekerlekli şase üzerine tasarlanan 500 bar soğuk sulu yüksek basınçlı yıkama makinaları istenildiğinde hareket ettirilebilmektedir.

500 bar basınçlı yıkama makinası üzerinde standart olarak 10 m hortum mevcuttur. Fakat istenildiği kadar uzatılabilmektedir.

50 ila 500 bar arasında ayarlanabilen basıncı sayesinde her türlü yıkama işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. İstenildiğinde basıncı 200 bar seviyesine düşürülerek oto yıkama makinası olarak da kullanılabilir.

HC 500, 500 bar  basınçlı yıkama makinesi su ya da elektriğin yetersiz geldiği durumlarda kendini korumak amacıyla kilitler. böylelikle makinanın zarar görmesini engeller.

500 bar yıkama makineleri yıllık bakım maliyetleri oldukça düşüktür. Kullanım süresine göre senede 1 ya da en fazla 2 defa keçe ve sibop takımı değiştirmek gerekebilir. Bunları maliyeti ise 500 tl yi geçmez.

500 bar basınçlı yıkama makinelerinde kullanılan tabanca ve nozullar dahi Avrupa menşeili birinci sınıf malzemelerdir.

Gerekli bakımları yapıldığında 500 bar basınçlı yıkama makinaları kullanım ömrü oldukça uzundur.

Yüksek basınçlı yıkama makinaları fiyatları araştırılırken, imalat yeri, kullanılan ekipmanların üretim yerleri , basınçlı yıkama makinası pompası su debisi , yani dakikada kaç litre su attığı ,tabanca kalitesi ve motor gücü en ince ayrıntısına kadar araştırılmalıdır.

Yüksek basınçlı yıkama makinelerinin kullanıldığı alanları kısaca özetleyecek olursak;

 • Araç temizleme ve oto yıkama makinası olarak
 • Kümes,ahır vb çiftlik temizliği
 • İş makinası temizliği
 • Kaldırım,yol vb alan temizliği
 • Çöp konteyner temizliği
 • Olay ve kaza yeri inceleme sonrası temizlik
 • Ekipman ve makine temizliği
 • Atölye temizliği
 • Dış alan temizliği
 • Servis atölye temizliği
 • Cephe temizliği
 • Yüzme havuzu temizliği
 • Spor tesislerinin temizliği
 • Üretim tesislerinin temizlik
 • İnşaat filizlerindeki pasların sökülmesinde ve benzeri inşat temizliğinde
 • Üretim yapan fabrikalardaki ürünlerden sökülmesi gereken materyallerde
 • Katmanlı ve arınması gereken ağır zeminlerin temizlenmesinde
 • Sulu kumlama ile raspa yapılması(tekne,gemi,dorse,araç boyası kazıma vs) işlemlerinde çokça kullanılmakta ve yüksek performans alınmaktadır.
Ağırlık150 Kg
Aksesuarlar10 m R2 ÇELİK TELLİ ÇİFT SARGILI HORTUM, TETİKSİZ TABANCA, TABANCA NOZULU
Basınç Barı (MAX.)500 Bar
Boyutlar70*130*90 Cm
GövdePlastik
Motor devri1400 D/Dk
Motor Gücü21 Kv / 30 Hp
Pompa Devri1400 d / dk.
Su Debisi21 Lt/dk
Voltaj380 V / 50 HZ
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...