500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

SHC 300 Basınçlı Oto Yıkama Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Basınçlı oto yıkama makinası model çeşitlerine göre SICAK-SOĞUK  (SHC SERİSİ) yada  (HC SERİSİ) SOĞUK olarak  iki farklı çalışma sistemine sahip olan ve yüksek basınçlı  şekilde suyu  püskürten bir makinedir.

Seramik Pistonlu direk akuple li ,Avrupa menşeli pompası, düşük elektrik ve su sarfiyatı ile verimli profesyonel makinedir.

Pratik ve kolay kullanımı, istenilen su basıncına ayarlayabilme vardır.

Elektriğin bulunmadığı ortamlarda ise DHC serisi  (motorin ile çalışan)  Dizel motorlu yüksek basınç makineleri kullanılabilir

Genellikle oto yıkama makinası ya da araba yıkama makinası olarak bilinen ve araba yıkama firmalarının en önemli makinesi olan yüksek basınçlı su jetleri aslına bakıldığında Neredeyse her iş alanında kullanılmaktadır.

Oto yıkama firmalarının araba yıkama makinesi olarak kullandıkları yüksek basınçlı yıkama makineleri genellikle 200 barlık olan oto yıkama makinalarıdır.
İş makinası yıkama,Büyük araç yıkama gibi işlemlerde ise genellikle 250-300 barlık araba yıkama makineleri tercih edilmektedir.

Sıcak sulu profesyonel Araç yıkama makinesi Safran SHC 300 ile normal otomobillerin dışında da kullanabileceğiniz bir üründür.300 bara kadar ve sıcak su desteği ile temizlenecek alanı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Normal oto yıkama makinelerindeki basınçlı yıkamanın çok üstünde bir basınç sağlamakta ve yüksek sıcaklığın da sayesinde üst düzey temizlik imkânı sunmaktadır. Dakikada aktardığı su miktarı 300 dereceye kadar olan basıncı, sıcak sulu yıkama imkanı ve özel aparatları ile endüstriyel bir temizlik makinesidir.

Araç yıkama makinesi yukarıda belirtmiş olduğumuz benzer birçok alanda kullanılabilir. Safran SHC 300 isteğe bağlı olarak temizleyeceğiniz alanına ve temizle şekline göre gerekli tabanca hortum ve aparatlar mevcuttur. Örneğin iş makinesi yıkamak için kullanılan standart tabanca namlusundan daha uzun bir namlu olması gerekir. Araç yıkama makinesi’ ni eğer tavuk çiftliğinde kullanacak isek standart 10 m uzunluğundaki yıkama standart yıkama hortumu yerine gerekli uzunlukta bir hortum sağlanarak ihtiyacı karşılayacak biçimde üretilir. Olay yeri temizleme makinesi veyahut benzeri temizliklerde gerekli tabanca ucundan çıkan basınçlı suyu yayvan atabilecek malzeme kullanılır, Pas ve benzeri ağır kirin yüzeylerden temizlenmesini sağlayacak özel kumlama ve dönen başlıklı aparatlarda ihtiyacı her alanda karşılayacak bir makine ortaya koymamızı sağlıyor. Anadolu Teknik Makine olarak safran markası adı altında üretmiş olduğumuz bu ürünümüz tüm ürün üretim anlayışında olduğu gibi performans ve en az bakım ve yedek parça ihtiyacı gerektirecek şekilde üretilmiştir. İstenildiğinde uygun yedek parça ve ihtiyaca yönelik malzemeler makul ücretler karşılığında firmamızdan temin edilebilir.

Safran SHC 300 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesinin kullanılacağı yerler.

 • Kaldırım, yol vb alan temizliği
 • Olay ve kaza yeri inceleme sonrası temizlik
 • Kümes, ahır vb çiftlik temizliği
 • Dış alan temizliği
 • Cephe temizliği
 • Spor tesislerinin temizliği
 • İş makinası temizliği
 • Yüzme havuzu temizliği
 • Çöp konteynır temizliği
 • Ekipman ve makine temizliği
 • Atölye temizliği
 • Üretim tesislerinin temizlik
 • Sulu kumlama ile raspa yapılması(tekne, gemi, dorse, araç boyası kazıma vs) işlemlerinde çokça kullanılmakta ve yüksek performans alınmaktadır.
Ağırlık105 Kg
Aksesuarlar10 m R2 ÇELİK TELLİ ÇİFT SARGILI HORTUM, TETİKSİZ TABANCA, TABANCA NOZULU
Basınç Barı (MAX.)300 Bar
Boyutlar60*110*75 Cm
GövdePlastik
Isıtma SistemiSerpantin
Motor devri1400 D/Dk
Motor Gücü10 Hp
Pompa Devri1400 d / dk.
Su Debisi16 Lt/Dk
Voltaj380 V / 50 HZ
Yakıt cinsiMotorin
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...