500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

SPC 4200 Buharlı Temizlik Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Kimyasal kullanmadan derinlemesine temizlik sağlar. Buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Temizlik esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler. Evinizi buharla temizlerken deterjana ihtiyaç duymazsınız; çünkü deterjanın bile çıkaramayacağı kirler yüksek sıcaklıkta püskürtülen buhar ile temizlenebilir. Buhar özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur. Aşındırıcı temizlik maddeleri kullanılmaması işi yapan personelin ve işlem yapılan yüzeylerin korunmasını sağlar.

Temizlik için sadece su kullanılması nedeniyle hem kullanıcı sağlığı, hem de bütçeniz açısından uygunluk. Özellikle çocuklu evlerde veya deterjana karşı hassas kişilerin bulunduğu, alerji sorunu yaşanan evlerde kimyasal kullanmadan temizlik yapılması buharlı makinelerin en büyük avantajlarından biri olarak görülüyor. Mikrop ve maytlara karşı son derece etkili oluşu sayesinde daha sağlıklı bir yöntem olması ilgi çekiyor. Bir paspas ya da bezle evin her köşesine ulaşmak zordur ama su buharı en ulaşılmaz dediğiniz noktalara ulaşabilir. Fayans, parke, küvet, duvar, lavabo, ocak ve fırın temizliğinde hemen herkes iyi sonuç aldığını belirtiyor. Sıcak buharın kirleri kolayca çözdüğü belirtiliyor. Ayrıca bir kez sildikten sonra yüzeylerin daha uzun sürede toz tuttuğu da ortak görüşler arasında.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...