500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

CRF 2100 FR Halı Çırpma Makinası

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
CRF 2100 FR  Fırçalı ve rulolu halı çırpma makinası dar alanlarla rahatlıkla kullanılabilmesi için tasarlanan halı toz alma makinası , halı çırpma işlemi yapılırken halıyı alt tarafında bulunan bölüme yönlendirir ve halı yine makinenin önündeki rulo yapma kısmına gelir. Böylelikle halı makinenin ön tarafından verilirken yine ön taraftan çıkar. 

CRF 2100 FR Halı toz alma makinesi 210 cm halı koyma genişliğine sahiptitr. Dolayısı ile 6m² halıların temizliğinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Uzun süren ar-ge çalışmalarının sonucunda ortaya çıkmış olan CRF 2100 FR Halı çırpma makinası modern tasarımı ile yer tasarrufu sağlar.

Standart toz alma makinaları halıyı sadece döverek temizler.

CRF 2100 FR  Fırçalı halı toz alma makinası ise ön tarafındaki fırçası ile halıyı silkelemeye başlamadan önce halı üzerindeki saç, kıl, tüy hatta halı havlarının büyük kısmını tarayarak halı hav alma işlemini de kolaylaştırır.CRF 2100 FR fırçalı ve rulolu halı toz alma makinası dar alanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır bu nedenle fazladan yer kaplamaz.

Halı çırpma makineleri kullanılan halıların büyüklüğüne göre, farklı bölgelerde farklı büyüklüklerde bulunabilir.Örneğin Ülkemizde geniş , büyük halı diyebileceğimiz halılar 6m² büyüklüğe sahip olduğundan dolayı CRF 2100 FR Fırçalı ve rulolu halı çırpma makineleri tercih edilmekte, Arabistan,Rusya gibi büyük halı kullanılan bölgelerde ise daha fazla genişliğie sahip olan halı çırpma makineleri kullanılmaktadır.

Halı yıkama firmaların olmazsa olmazlarından biri haline gelen, Halı silkeleme makinası, halı toz alma makinası yada halı çırpma makinası olarak bilinen bu  makinalar halı yıkama öncesi halıların içerisindeki  ve üzerindeki pudra tanesi şeklindeki toz ,yabancı madde ve maytların temizlenmesi amacıyla kullanılan vakumlu  ‘ halı silkeleme makinaları ‘dır.

Halı rulo yapma özellikli Fırçalı Halı çırpma makinaları  hızlı, etkili ve pratik kullanım şekliyle  6 m² halıyı ortalama 30 saniyede temizlemektedir.

Yıkanacak olan halı,  halı çırpma makinesi önünde bulunan sepete halı yerleştirilir.

Halı çırpma makinesi önündeki sepete tüyleri aşağıya bakacak şekilde makineye yerleştirilir. Fırçalı toz alma makinası halıyı otomatik olarak kendi içerisine doğru çeker.

Halı çırpma makinası ,ön tarafındaki fırça ile halı tüyleri üzerindeki saç, kıl, tüy, hav cisimleri toparlayıp halı tüylerini birbirlerinden ayırırken arka taraftaki dövücü aparatları ile halı silkelenir , halı içerisinden dökülen tozlar toz haznesine dökülür.

Halı silkeleme makinesi altındaki Hazneye dökülen tozlar ,makineye bağlı olan Dahili Toz alma makinası vakum ünitesi tarafından emilerek Halı toz alma makinesi yanındaki toz torbasına toplanarak halı yıkama öncesi toz alma işlemi tamamlanır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...