500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

S 2700 ECO Halı Sıkma ve Kurutma Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
S2700 ECO Halı sıkma makinesi modelimiz üretmiş olduğumuz halı sıkma makineleri içerisinde fiyat performans kıyaslaması yapıldığında müşterilerimizin uygun fiyatlı ama kaliteli halı sıkma makinesi araştırmalarının karşılığı olarak üretilmiştir.

Genellikle günlük halı yıkama kapasitesi 150-200 m² arası olan halı yıkama firmaları tarafından tercih edilir.

270 santim iç tambur uzunluğuna ve 40 santim tambur çapına sahiptir. Bu tambur 430 kalite paslanmaz malzemeden imal edilmiş olup 3 mm kalınlığa sahiptir.

S 2700 ECO Halı sıkma makinesi üzerinde 5,5 Hp lik trifaze motor kullanılmaktadır.

S 2700 ECO halı sıkma makinası tekerlekli olarak tasarlanmıştır. Gerektiğinde dükkan içerisinde rahatlıkla hareket ettirilebilmektedir.

Halı sıkma makineleri  üzerinde zaman kontrol panosu bulunmaktadır. Böylelikle halı sıkma makinası çalışma süresi bir defa ayarlandıktan sonra makinayı durdurmak için devamlı olarak stop düğmesine basmanız gerekmez. Ayarlanan süre dolduğunda halı sıkma makinası otomatik olarak durur. İstenildiği zaman kolay bir şekilde bu zaman ayarı değiştirilebilir

S 2700 ECO halı sıkma makinası kapak plastiği diğer modellerimizde olduğu gibi kauçuk hammaddeli özel kalıplarda dökülen plastikten imal edilmiştir. Böylelikle halı sıkma makinası kapak plastiği aşınma süresi 3 katıda kadar uzar.

Halı sıkma makinaları içerisinde rulman olarak Alman menşeili rulmanlar kullanılmaktadır.

1250 d/dk olan İdeal dönme hızıyla halı sıkma da % 95’e yakın kurulukta sonuç alma imkânı sağlar.

Titreşim sönümleyici tekerlekleri sayesinde kolay taşıma imkânı sunar. Paslanmazlık garantilidir, İsteğe bağlı olarak harici durulama suyu püskürtme sistemi ilave edilebilmektedir.

Safran halı sıkma makinaları işinin uzmanı olarak yıllardır bu sektörde hizmet veren öncü bir firmadır. Halı sıkma makineleri konusunda ürün çeşidi oldukça fazla bir firmadır. Yurt içinde yurt dışında çok fazla noktada kurmuş olduğu tesis sayısına bağlı olarak bir çok nokta da profesyonel halı sıkma makinası mevcuttur. Safran halı sıkma makinaları son derece sessiz ve titreşimsizdir. Bu nedenle apartman daireleri altında bile çok rahat kullanılabilir. Halıya fiziki bir temas uygulanmamasından dolayı halılarda kırılma ve yırtılma gibi durumlar söz konusu olamaz.Rulman ömrünün uzun olmasını sağlayan döküm yataklı kolay yağlanabilen bir rulman sistemine sahiptir, buna bağlı olarak yıllık bakım maliyetleri düşüktür, makinaların bakımının düzenli yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilecek makinalardır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...