500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

S 3200 K Halı Sıkma ve Kurutma Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Safran S 3200 K Körüklü profesyonel halı sıkma makineleri ölçüleri nedeni ile sıkma kapasitesi bakımından  standartların üstünde bir endüstriyel temizlik makinesidir.  

Ülkemiz de doğuya gittikçe halı kültürünün daha büyük ve daha fazla kullanıldığı gözükmektedir.Aynı zamanda ülkemiz sınırları dışında da bu durum söz konusudur.Halı sıkma makineleri içinde performansı ve yoğun çalışma temposunu kaldıracak gerekli donanımlara sahiptir.

Safran S 3200 K halı sıkma makinemizin malzeme yapısı ve donanımıları;

  • Piyasadaki ürünlerin aksine iç tambur kalınlığı üç milimetre ve üzeridir.
  • Tamburumuz kesinlikle paslanmaz malzemedendir ve paslanmazlık garantilidir.
  • Halı sıkma makineleri üretim amacı halı sıkmak da olsa makinemizin dış boyası otomobil boyası gibi dikkatle ve en iyi şekilde atılmaktadır.
  • Makinemizin iç tamburu 3200 cm uzunluğunda 40 cm iç çaplı tek parça yekpare sacdan kıvrılmıştır. Bu sayede 9 m2 lik halıları rahatlıkla sıkabilir.
  • S 3200 K modelimiz körükler üzerinde çalışan ve cantlı tekerleklere göre çok daha uzun ömürlü ve aynı zamanda liberasyonu en aza indirebilmektedir. Bu sayede makinemizde daha uzun ömürlü ve dinamik çalışmaktadır.

Kaliteli üretim anlayışı ile Türkiye de ve dünyada birçok ülkeden kendini kanıtlamış Safran markamız her ürünün de olduğu gibi halı sıkma makinelerinde de yerini almış durumdadır.

S 3200 K serisi halı sıkma makinemiz üretmiş olduğumuz makineler içerisinde boyut olarak, en büyük halıları sıkmak için tasarlanmış bir makinedir. Küçük halı ve yolluklardan aynı anda birkaç tane kurutulabildiği gibi, birer birer de hizmet verebilir. 400 mm genişliğe ve 3200 mm uzunluğa sahip olan, paslanmaz krom ardışık delikli balansı alınmış tamburu sayesinde emsalsiz başarılı bir makinedir.

10 Hp motor gücü sayesinde uzun süreli çalışmalara müsaittir.

İdeal dönme hızıyla halı sıkma da %100’e yakın kurulukta sonuç alma imkanı sağlayan bir üründür.

Firmamıza özel olan,ön ve arka rulman yatakları,özel dökümden dökülmüş ve tornalanmıştir.

Rulman ömrünün uzun olmasını sağlayan döküm yataklı, kolay yağlanabilen bir rulman sistemine sahiptir.

Özel astarlı üç kat endüstriyel boyalı,son katı vernikli paslanmazlık garantilidir. Dış tamburu her zaman yeni görünüm sağlar.

Harici monte edilebilen zaman ayarlı kumanda panosu sayesinde istenildiği dakika kadar çalıştırabilme imkanı sağlayarak kullanımda kolaylık oluşturur.

İsteğe bağlı olarak harici durulama suyu püskürtme sistemi ilave edilebilmektedir.

İşçilik ve imalat hatalarına karşı iki yıl garantimiz altındadır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...