500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

S 4500 T Halı Sıkma ve Kurutma Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
S 4500 T Halı sıkma makinası, genellikle daha sonra makinenin bulunduğu yeri değiştirecek olan firma sahiplerinin taşınabilirliği ‘ Körüklü halı sıkma makinaları ‘na göre daha kolay olduğundan dolayı tercih edilen ‘tekerlekli halı sıkma makinası ‘dır.  Tekerlekli halı sıkma makineleri körüklü halı sıkma makineleri ile kıyaslandığında aradaki fark sadece tekerlek ve körük tür.Kullanılan malzeme ve motor aynıdır.

S 4500 T halı sıkma ve kurutma makinesi ,Halı yıkama işlemi sonrasında halı üzerinde kalan suyun ve deterjanın kurutulması amacı ile kullanılan, Halı sıkma makinası, halı sıkma ve kurutma makinası ,halı kurutma makinası, yada halı kurutma santrifüj makinası olarak bilinen boru tipi halı sıkma makinalardır.

Halı sıkma makinaları halı yıkama firmalarının olmazsa olmaz makinalarındandır.

S 4500 T  serisi  tekerlekli halı sıkma makineleri, halı genişliklerinin 4 metrenin üzerinde olduğu bölgelerde kullanılabilmesi için geliştirilmiş ‘ halı kurutma ve halı sıkma makinaları ‘ dır.

Ülkemizde kullanılan halıların büyüklükleri 4 metreyi bulmadığından dolayı S 4500 serisi halı sıkma makinaları kullanımına gerek yoktur.

Kullanılan halıların büyüklükleri göz önünde bulundurulduğunda, Rusya, Arabistan, Tunus, Kazakistan, Azerbaycan gibi ülkelerde kullanılan halı sıkma makineleri bu büyüklükteki makinelerdir.

Yıkanarak rulo haline getirilen halı ,Halı sıkma makinesi içerisine yerleştirilir. Start düğmesine basıldıktan sonra Halı sıkma makinesi zaman kontrol panosundan ayarlanmış olan süre boyunca halının üzerindeki fazla su ve deterjanı tahliye eder. Ayarlanan süre sonunda halı sıkma makinası kendiliğinden otomatik olarak stop eder. Halı cinsi ,iplik yapısı ve dokumasına göre halılarda %95 ‘e varan kuruluk sağlar.

S 4500 T halı sıkma makineleri 15 hp motor gücüne sahiptir. Halıların içerisine yerleştirildiği iç tambur ise 4500 mm uzunluğunda ve 500 mm çapındadır.

S 4500 T serisi halı sıkma makineleri altlarında bulunan havalı tekerlekler ile çalışma esnasında oluşabilecek vibrasyonu minimize ederek son derece titreşimsiz çalışmasını sağlamaktadır.

Halı sıkma makineleri yüksek devirlerde çalıştığından dolayı halı yıkama firmalarının kullandıkları makinalar arasında en çok yorulan ve bakım gerektiren makinalardır. S 4500 T halı sıkma makinesi iç tamburu dakikada 1000 devir ile dönerek halı kurutmaktadır. Dolayısı ile halı sıkma makinesi fiyatları araştırması yapılırken ,kullanılan malzeme kalitesi, malzeme cinsi ve kalınlığı ,rulman, kayış kalitesi ,işçilik kalitesi, motor gücü tambur devri, merkezleme ve yataklama sistemi gibi bir çok unsur göz önünde bulundurulduktan sonra karar verilmelidir. 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...