500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

RCF 2400 Halı Yıkama Ve Zemin Cilalama Makinesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

RCF 2400 çift fırçalı halı yıkama makinası halı yıkama işlerinin yoğun olduğu fakat otomatik halı yıkama makinası almak için yeterli bütçeye sahip olmayan firmaların tercih ettiği başarılı bir modeldir.

Halı yıkama işi 2 farklı şekilde yapılabilir. Bunlardan birincisi Manuel halı yıkama makinaları ile halılar yıkana bilir yada otomatik halı yıkama makinaları ile halı yıkanabilmektedir.
 

Günlük yıkama kapasitesi 200-250 metrekarenin üzerinde olan firmalar otomatik halı yıkama makinası kullanmak durumunda kalabilir. Fakat günlük yıkama kapasitesi 250 metrekarenin altında bulunan halı yıkama firmaları daha az personel ile daha kısa zamanda daha fazla iş yapmak istediklerinde bu konuda RCF 2400 çift fırçalı halı yıkama makinası en büyük yardımcıları olmuştur.

Rcf 2400 çift fırçalı halı yıkama makinesi 40 santim çapında 2 adet fırçaya sahiptir. Çalışma esnasında bu iki fırça aynı yöne doğru çalışmakla birlikte toplamda 80 santimlik geniş bir alana yayıldığından dolayı sanıldığının aksine  kullanımı çok kolaydır.

Manuel halı yıkama makineleri en çok tutma kolu kırılması,mafsal sıkışması yada gevşemesi yada dişli sıyırması gibi sorunları çokça yaşatmaktadırlar.

Fakat Çift fırçalı halı yıkama makinaları kontrol paneli ve tutma kolu diğer manuel halı yıkama makinesi modellerimizde de kullanılan darbelere karşı dayanıklı , kırılması ezilmesi, çatlaması çok ama çok zor olan rotasyon plastikten imal edilmiştir. Bu konuda emsali bulunmamaktadır ve bu özelliği sayesinde çok uzun ömürlüdür.

Halı yıkama makinesi kullananlar çok iyi bilirler ki halı yıkama makinesi halıya ne kadar iyi baskı yaparsa halı fırçalama ve yıkama kalitesi o derecede artmaktadır. RCF 2400 çift fırçalı halı yıkama makinası 80 kg lık ağırlığıyla halıları son derece kaliteli ve hızlı bir biçimde yıkamaktadır.

Aynı zamanda manuel halı yıkama makinaları kullananlar çok iyi bilirler ki bu tür halı yıkama makinaları en çok mafsal denilen kısımdan arıza vermektedir. Firmamız diğer tüm ürünlerimiz gibi RCF 2400 çift fırçalı halı yıkama makinesi imalatını kendi bünyesinde imal ettiğinden dolayı, mafsal kısmına şimdiye kadar Dünyada hiçbir firmanın veremediği ÖMÜR BOYU GARANTİYİ vererek kalitesini tescillemiştir.

En yakın rakibinin dahi 3 lt üzerinde olan 16 litrelik tank kapasitesi ile tek seferde doldurulan deterjan ile daha fazla halı yıkama imkanı sağlar.

Tescilli kayış sistemi ile dişli sıyırma rulman yatağı dağıtma gibi sorunları çift fırçalı halı yıkama makinalarında bu tür sorunların önüne geçilmiştir.

Standart olan Zemin ovalama ve halı fırçalama makineleri zemin parlatma, cilalama yer yıkama işlemlerinin yanı sıra halı fırçalama ve halı yıkama işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Fakat RCF 2400 çift fırçalı halı yıkama makineleri sadece halı yıkamak için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Fakat istenildiğinde özel fırça aparatları alınarak zemin fırçalama makinesi olarak da kullanılabilir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...