500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

DWS 620 Jetonlu Süpürge Makineleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

DWS 770-620 model adı altında iki çeşit makineden oluşan self servis makinelerimiz, madeni para ile çalışan profesyonel araç içi temizliğinde kullanılan elektrikli vakum makineleridir.

Genelde 1tl ile çalışması tavsiye edilen makinelerimiz işletme sahibi tarafından daha önceden ayarlanmış süre kadar çalışır.

Makinemizin elektronik kartı sayesinde çalıştırmadan önce ardı ardına atılacak paraları sayar gerektiği kadar çalışarak uzun süreli çalışmalara imkân tanır.

Sahte parayı tanıma özelliği vardır.

Çalışma esnasında makine üzerindeki süre göstergesi sayesinde müşteri kalan süreyi takip edebilir.

Gün bitimlerinde veya istenildiğinde üzerindeki sayıcı sayesinde günlük atılan para miktarı otomatik kontrol edilerek düzenli ve yanılgısız ciro takibi yapılabilir.

DWS 770 olan modelimiz 1200 Watt gücünde 3 adet emiş motoru ile çalışmaktadır.

DWS 620 modelimiz ise 1200 Watt gücünde 2 adet vakum motoru ile çalışmaktadır. Kullanmış olduğumuz vakum motorları İtalyan Amatek markadır.

Tekstil bez filtreleri sayesinde kullanım masrafı yoktur, temizlemesi kolaydır.

İşçilik ve imalat hatalarına karşı iki yıl garantilidir.

Safran DWS 620 jetonlu süpürge makinesi petrol ofisi gibi yerlerde insanların kendi araçlarını arzu ettiği gibi süpürebilmesi için üretilmiş endüstriyel tip süpürge makinesidir. Paralı, jetonlu yada para ve jetonla çalıştırılabilecek tipte makinemiz isteğe göre çok yönlü olarak üretilebilmektedir.

Petrol ofislerinde araç temizliği müşterileri memnun etmesi açısından önemlidir. Bu memnuniyeti sağlayabilmek için süpürme işinin başına personel koyup maliyetleri artırmak yerine Safran DWS 620 jetonlu süpürge makinesi ile müşterilerinizi kendi araçların istedikleri gibi temizlemesi nedeni ile daha memnun edeceksiniz. Bu sayede işçilik maiyetlerinizde düşecektir.

Makinemiz paslanmaz malzemeden ve özel sağlam plastikten üretilmesi sayesinde açık alanda kullanılabilir. Açık alanda yağan yağmur ve benzeri durumlardan kesinlikle etkilenmez.

Makinemiz 2 adet sanayi tip endüstriyel vakum motoruna sahiptir. güçlü emişi sayesinde standart uzunlukların üstünde uzunlukta hortumlarla da kullanabilirsiniz.

Safran DWS 620G petrol ofislerinin haricinde büyük alışveriş merkezlerinde, dinlenme tesislerinde ve buna benzer sosyal tesislerde kullanılacağı gibi fabrikalarda özel zaman ayarlı işlerde isteğe göre tasarlanabilir ve isteğe göre aparatlarla hizmet vermesi sağlanabilir.

Filtre sistemi üç farklı aşamadan oluşmaktadır.

  • Toz bezi; kumaşı özel kumaştan ve sık dikilmiş malzemedir. Bu sayede ağır ve yoğun tozu geçirmez.
  • Şamandıra filtresi; toz bezinden farklı bir yapıya sahiptir. Safran DW 770 aynı zamanda su çekebildiği için makinenin motorlarına hava akışı ile suyun gitmesini engelleyecek ve toz bezinden sızabilecek kaba materyallerin geçmesini engelleyecek.
  • Emniyet filtresi; şamandıranın iç kısmında bulunmakta ve su toz vb materyalin her ihtimale karşı geçişini engelleyecek filtredir. Emniyet filtresi süpürmeye sağlayan vakumla tozla birlikte içeri çekilen havayı dışarı atmadan son kez filtre ederek ortama yoğun ince toz vermez.

Jetonlu süpürge makinesi paslanmaz krom kazanı, güçlü emiş motorları, her amaca göre geniş aparat çeşitleri ve sağlam malzeme kalitesi sayesinde eskitemeyeceğiniz uzun yıllar temizlik yapabileceğiniz temizlik makineniz olacaktır. Çözüm odaklı özel ürünlerimiz ve aparatlarımız sayesinde birbirlerinden farklı birçok alanda kullanabilirsiniz.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...