500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

ECF 120 Koltuk ve Merdiven Fırçalama Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

ECF 120 Merdiven ve Koltuk Fırçalama Makinesi

Koltuk ve Merdiven Fırçalama Makinesi, büyük makinelerin kullanılamadığı merdiven ve koltuk yüzeylerinin ovalanmasında kullanılır. Profesyonel bir şekilde fırçalama imkânı sunduğu için derinlemesine koltuk temizliğinde ideal bir makinedir. Bu makine, temizlik sektöründe kaliteyi artıracak makineler arasında yerini almıştır.
Devir ayarlanabilme özelliği sayesinde her türlü yüzeyde iyi sonuç alınması sağlanır. Değişik sertlikte ve çeşitte fırça seçenekleri mevcuttur.

İşçilik ve imalat hatalarına karşı iki yıl garantilidir.

Özellikle temizlik firmalarının ve oto kuaförlerin koltuk yıkama işlemi yaparken lekelerin çözülmesinde daha iyi sonuç almak için tercih ettikleri bir makinadır. Koltuk yıkama makinalarının yanında bizce olmazsa olmaz bir makinadır.

Yıkayacağınız koltuğa göre derecesi olan ve kumaşına göre arttırıp azaltabileceğiniz koltuk yıkama sürenizi düşürebileceğiniz yaygın ve kullanışlı makinemizdir. Hiç bir sıkıntı çıkarmayan son derece kullanışlı ve kaliteli koltuk fırçalama makinesidir.

Koltuk yıkama işlemi yapılırken sadece temiz suyu püskürtüp kirli suyu vakumlamak derinlemesine temizlik için kesinlikle yeterli olmaz. Bu nedenle koltuk fırçalama makinelerinin kesinlikle kullanılması gereklidir. Bu makinaları da kullanırken devirli ayarlanabilir makinalar kullanmak kumaş açısından önemlidir. Devirli makinanın yanı sıra koltuğa zarar vermeyecek, yüzeyi çizmeyecek yumuşaklıkta fırçalar kullanılmadır.

Yukarı da bahsettiğimiz üzere profesyonel olarak iş ortamında gelir amaçlı kullanılan polisaj makinaları dikkatle seçilmelidir. Kullanım yoğunluğu yüksek olmasından dolayı markaların profesyonel kullanıcılar için tasarlayıp ürettikleri ürünleri tercih etmeniz gerekecektir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...