500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

MTA 450 Manuel Toz Alma Makinası

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Toz alma sistemini , kabaca eski zamanlar balkonlardan asılarak sopalarla dövülerek halı tozu almaya benzetebiliriz. Fakat tabi ki  Mta 450 manuel halı toz alma makinesi bu işlemi daha teknolojik şekilde gerçekleştirmektedir.

Üzerinde tozun yere dökülebileceği delikler olan platform benzeri alanın üzerine halı arkası yukarı gelecek şekilde serilir. Bu platform malzemesi genellikle lavabolarda yerlere serilen su döküldüğünde altına geçsin ve akıp gitsin diye kullanılan kare şeklinde birbirine geçmeli plastik platformlar kullanılmaktadır.

Manuel toz alma makinesi ile platformun üzerine ters şekilde serilen halı üzerine çıkılır, herhangi bir noktadan başlanarak halı dövülmeye başlar, son derece kuvvetli fakat bir o kadarda hassas olan manuel toz alma makinesi dövücü aparatları hiçbir halıya zarar vermeden halı çırpma işlemini başarı ile gerçekleştirir.

Tozu alınan halı platformun üzerinden alınarak yıkama işleminin yapılacağı alana götürülür.

Manuel toz alma makinaları kullanımı son derece basittir. El arabası gibi halı üzerinde ileri geri şekilde hareket ettirilerek kullanılır. Altındaki dövücü aparatları ile halıyı döver. Tüm halıların tozu alındıktan sonra platform yerden kaldırılarak yere dökülmüş olan tozlar süpürülerek temizlenir.

Son derece ekonomik ve yıllık bakım maliyeti düşük olan manuel toz alma makineleri yer kaplamadığından dolayı toz alma işlemi bittikten sonra dükkanın en ufak köşesine bile koyularak ayak altından kaldırılabilir.

380 yada 220 volt seçenekli olan manuel halı toz alma makineleri ,45 cm halı dövme genişliğine sahiptir. Kolay kullanımı sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Düşük maliyeti sayesinde manuel toz alma makineleri her halı yıkama firması tarafından bütçesini zorlamadan alınabilecek makinelerdir. Halı toz çırpma kalitesi bakımından manuel toz alma makineleri ile otomatik halı çırpma ve halı toz alma makinaları arasında pek bir fark yoktur.

MANUEL  HALI TOZ ALMA MAKİNASI işletmelerin yıkama öncesi en fazla ihtiyaç duydukları makinaların başında gelmektedir. Halıda birikmiş olan pudra kalınlığındaki toz eğer toz alma makinasıyla tozu alınmadan yıkanırsa ıslanan tozlar şişip çamurlaşarak halıya yapışır. Temizlenmesi zor ve zahmetli hale gelir.yıkanıldığı düşünülen halıdada bir çoğu kalır.Manuel  el tipi halı toz alma makinası bu işler için tasarlanmış yeri dar olan, bütçe olarak bu makinayı almak isteyen işletmeler için tasarlanmış bir üründür. Kulanımı ve bakımı kolay,sarf malzeme gideri yok denecek kadar azdır.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...