500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

PYM 1500 Sanayi Tip Parça Yıkama Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
PYM 1500 Parça yıkama makinası oto servisleri, araç tamirhaneleri, talaşlı imalat yapan atölyeler gibi yerlerde parçaların, motor bloklarının yıkanması amacı ile tasarlanmış makinelerdir.

PYM1500 parça yıkama makinası dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilmesi ve etrafa su sıçratmaması için tasarlanmıştır. Bunun gibi özelliklerinden  dolayı, en çok  sanayilerde oto yıkama hizmeti veren firmalar ve araç tamir ve rektifiye servislerinde rağbet gören makinelerdir.

PYM 1500 Parça yıkama makinası gövdesi tamamen krom sacdan imal edilmiştir. Aynı zamanda içerisinde bulunan dönerli sepet ve diğer tüm aksamlar sıcak daldırma galvaniz olup paslanmama garantisi bulunmaktadır.

Parça yıkama makinaları termostat kontrollüdür, su haznesinde 2 adet  rezistans mevcuttur. Bu rezistansların görevi Parça yıkama makinesi, haznesine konulan  suyu ısıtmaktır. Su içerisine koyulacak deterjan ile birlikte yıkama kalitesi daha da arttırılabilmektedir. Parça yıkama makineleri deterjanları kolaylıkla temin edilir ve maliyetleri düşüktür. Tek seferde kullanılan deterjan ile 2-3 gün boyunca parça yıkanabilir.

Makine üzerinde standart olarak verilen yükleme arabası ise sepeti içeriye yerleştirecek şekilde tasarlanmıştır.

Parça yıkama makinesi döner sepeti tekerlekli ve raylı sistem olarak tasarlanmıştır.

Dönerli ve tekerlekli sepet yükleme arabasına çekilir ve yıkanacak parçalar bu sepetin üzerine yerleştirilir. Yükleme arabası parça yıkama makinesi ön tarafına getirilir ve yıkanacak olan parçalar dönerli sepet ile birlikte parça yıkama makinası yıkama haznesine yerleştirilir.

Otomatik kapanan pistonlu ön kapak sistemi mevcuttur. Kapak üzerindeki emniyet sensörleri sayesinde herhangi bir kazaya neden olmaması ve kapak açıkken çalışarak etrafa su sıçratmaması için parça yıkama makinesi ön kapağı, kapanmadan yıkama işlemi başlamaz.

Parça yıkama makinası yan tarafında bulunan kontrol panelinden yeterli ısı ve zaman ayarı yapıldıktan sonra başlama düğmesine basılır ve kapak otomatik olarak kapanarak parça yıkama makinası yıkama işlemine başlar.

Dönerli sepet makine içerisinde dönmeye başladıktan sonra Deterjanlı su sepetin her yanından sabit nozullar ile püskürtülür.

Parça yıkama makinaları alt kısmında 2 adet güçlü su motorları mevcuttur ve püskürtme işlemini bu motorlar yapar.

Parça yıkama makinesi, yıkama kabini içerisinde 500 lt su bulunur. Bu suyu pompalar çekerek nozul hattına basar. Pompaların emiş yaptığı yerlerde su motorlarına  küçük parçaların gitmemesi için filtreler bulunur.

Parça yıkama makinaları haznesine konulan suyu istenilen sıcaklığa getirdikten sonra otomatik olarak rezistansları kapatarak elektrik tüketimini düşürür. Haznedeki su belirli seviyenin altına düştüğünde otomatik olarak tekrar devreye girerek suyu ayarlanan sıcaklığa tekrar çıkarır.

PYM 1500 parça yıkama makineleri 380 volt elektrikle çalışır ve enerji tüketimi düşüktür.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...