500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Tamamen güvendesiniz.
Süpürgecimde alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri sizin onayınız olmaz ise kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.
Evet ürünlerimiz tamamen orjinaldir
Safran Makine Distribütörüyüz, Oto yıkama makineleri, Halı yıkama makineleri tedariği ve satış sonrası destek süreçlerinde müşteri ağına sunduğumuz hizmetlerle iş akışlarını kolaylaştırarak sektöre ve paydaşlarımıza katkı sağlıyoruz.
Evet fiziki mağazamız mevcuttur. Gelip ürünlerimizi yerinde inceleyebilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz .Sizleri de showroomumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız
Tüm ürünlerimize supurgecim.com , İOS ve Android uygulamalarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Evet aldığınız ürünlerin fiyatlarına kdv dahildir
• Satın aldığınız ürünler Sipariş Takip sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir.
• Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Ürün veya siparişlerinizle ilgili soru ve taleplerinizi bizleri her daim iletişim numaralarımızdan arayarak veya sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçerek iletebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
Telefon : (0312) 385 58 23
Telefon : 0555 899 58 58
Mail : info@hirdavatbirikim.com

Sosyal Medya Hesaplarımız :
İnstagramFacebookYoutubeTiktok
Yükleniyor...