500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

Tendor 60 B Zemin Temizleme Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

TENDOR 60 B; küçük ve orta boy işletmeler, okullar, sağlık kuruluşları, servis merkezleri, mağaza ve teşhir salonları, alışveriş merkezlerinin gibi taş, beton, granit mermer, epoksi gibi sert zeminlerin temizliği için tasarlanmış bataryalı zemin yıkama makinasıdır.

TENDOR 60 B zemin temizleme makinasında 35 litre temiz ve 25 litre kirli su kapasitesi bulunmaktadır.

ZEMİN TEMİZLEME MAKİNASI TENDOR 60 B

800 mm genişliğinde kauçuk ve plastik karışımlı yırtılmaz su çekme ve sıyırıcı aparatı mevcuttur. Aparat genişliği küçük ofislerde kapılardan rahatlıkla geçebilecek ve büyük fabrikalarda ise sert cisimlerin aparatı zorlasa bile yırtılma ve kopma yapmadan yıkama yapmanızı sağlayacaktır.
 

500 mm çapında ki fırçalama alanı sayesinde, sınıfının en kapasiteli ölçüsüne sahiptir.

Özel motor odası tasarımıyla, sessiz çalışır.

Bataryalarımız özel jel tipi batarya dediğimiz jel batarya sistemine sahiptir. Bu sayede temizlik süresi ve bataryanın ömrü uzun olmaktadır.

Zemin temizleme makinasının özel üretimi olan su emiş lastikleri her türlü zemine uygun olarak ayarlanabilme özelliği sayesinde, emiş esnasında iz bırakmaz.

Darbelere karşı dayanıma sahip polietilen gövdeden imal edilmiştir. Darbe emici tekerlekleri, eşyalara zarar vermeden sizlere rahat bir kullanım sağlar.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Temiz su tankına doldurulan su ve deterjanı ön tarafında bulunan fırçanın ortasından yere bırakır ve fırçalar.

Sonrasında ise arka taraftaki emiş lastikleri yardımı ile zemindeki suyu çeker ve kirli su tankına hapseder.

TENDOR 60 B bataryalı zemin yıkama makinası 800 watt gücündeki çift fanlı emiş motoru ile zemindeki suyu tamamen çeker ve arkasında kuru bir alan bırakır.

TENDOR 60 B bataryalı zemin yıkama makinası kullanımı kolaydır ustalık gerektirmez.

Ek olarak akülerinin çalışma süresinin uzun olma sebebi ile küçük ofis ve benzeri yerlerde kullanımda manevra kabiliyeti çok yüksektir. Güçlü motorlar ve aküleri sayesinde de istenilen yoğunlukta kullanılabilir.

 

Ağırlık148 Kg
Boyutlar470*1180*1000 mm
Çekme Lastiği800 mm
Dönüş Açısı95 cm
Fırça Çapı500 mm
Fırça Devri / Hızı140d / dk
Fırça Motor Gücü400 Watt
Fırça Sayısı1 Adet
Fırçalama Çapı500 mm
Kirli Su Tankı25 Lt
Max. Kapasite2000 m²
Max. Tırmanma Eğimi% 2,5
Ses Basınç Seviyesi63 dB
Ses Titreşim Seviyesi<2
Tekerlek Çapı175 mm
Temiz Su Tankı35 Lt
Vakum Motor Gücü800 Watt
Voltaj24 V AC
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...