500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

K 9000 Köpük Makinası

  • Marka: Safran
  • Kategori: Köpük Tankı
  • %12indirim
    6.513,04 TL
    5.731,48 TL
    KARGO BEDAVA
  • 601,80 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Makinemiz hava kompresörüne bağlanır hava dolum vanası açılmadan önce deterjan ve su gerektiği oranda doldurulur ve dolum yapılan kısımdaki ana vana kapatılır. Köpüğü püskürten tabancanın hortumu çıkış vanasına takılır. Tankın üzerinde ki hava giriş vanasını açın ve ardından kompresörünüzü hava basması için çalıştırın basınç saatiniz 6 bar a geldiğinde makineniz kullanıma hazır olacaktır.

Köpük makinası kendinden karıştırma özelliğine sahip olduğu için tankın dibinde tortulaşma oluşmaz. Tetikli tabanca sayesinde kullanımı basit ve etkilidir.

Aynı zamanda makinemizin jeton mekanizmalı olanları da farklı modellerimizde mevcuttur. Bu sayeden petrol ofisleri ve şantiyelerde de çok yönlü olarak kullanılmaktadır.

Hayvan barınakları, tavuk çiftlikleri ve inşaat alanları ve benzeri alanlarda da farklı şekillerde de kullanılabilir.

Büyük şantiyelerde köpük makinası iş makinelerini temizlemek içinde kimyasal püskürtmek için kullanılmaktadır. Ağır kir sökmek için kullanılan kimyasallar makinemizin tankına koyularak farklı tabanca başlığı kullanılarak püskürtme yolu ile temizlik sağlanır. Aynı yöntemle araç motoru temizleme ve çiftlik temizlemek için de kullanılabilinir. Bu alanlarda kullanılacak makine konum ve yapıya göre hortum tabanca ve tank kapasitesi belirlenir ve teslim edilir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...