500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

HCK 200 2′ si 1 arada Yıkama ve Köpük Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

2′ si 1 arada Yıkama ve Köpük Makinası HCK 200

HCK 200 jetonlu oto yıkama ve köpük makinası jetonla yada madeni para ile çalıştırılan ‘ araba yıkama makinaları ’ dır.

Genellikle akaryakıt istasyonlarında kullanılan bu tür oto yıkama makinaları,firmaların araç yıkamak için oto yıkama makinası başına eleman koymaktan kurtaran aynı zamanda kendi oto yıkama masraflarını kendi çıkaran oto yıkama makinaları firmaya ek bir gider oluşturmadığı için son dönemlerde çokça talep edilmektedir.

Akaryakıt istasyonları için yakıt alan müşterinin aracına su tutmak güzel bir reklam olmasına rağmen bu işlemi yapmak için oto yıkama makinası alarak oto yıkama işlemini yapması için makinanın başına personel koymak zorundadır. Personelin inisiyatifine bağlı olarak çalıştırıldığından dolayı  araba yıkama makinaları fazla su ve enerji tüketimi yaparak firmaya ek maliyet oluşturabilmektedir.

Jetonlu araba yıkama ve köpük makinesi ön tarafında bulunan para ya da jeton atma bölümünden atılan madeni para ya da jetonu algılamakta ve firmamın daha önceden ayarlamış olduğu süre boyunca çalışmaktadır. Kontrol kumanda panelinde bulunan dijital gösterge ile atılan para ya da jetonu saymakta ve günün sonunda kaç tane araç yıkandığı görülebilmektedir.

Jeton yada madeni para atıldıktan sonra yıkama yada köpük püskürtme işlemlerinden hangisi yapılacaksa o ünitenin başlat düğmesine basılır.

Aynı zamanda bu dijital gösterge para atıldıktan sonra jetonlu oto yıkama makinesi çalışma süresini ve ne kadar süre kaldığını göstermektedir. Bu sayede yıkama işlemi yapan kişi işini zamana göre ayarlayabilmektedir. İstenildiğinde süre bitmeden önce  birkaç madeni para ya da jeton atarak bu süreyi uzatabilmektedir.

Yakıt alan müşteri aracını araba yıkama peronuna yaklaştırır ve jetonlu oto yıkama makinası mekanizmasına para ya da jeton atar, jetonlu yada paralı araba yıkama makinası çalışır ve kendi aracını kendisi yıkamaya başlar.

Yakıt almayan müşterilerde bu hizmetten faydalanmak için aynı işlemi uygulayabilir böylelikle yıkama istasyonlarındaki yakıt almadan aracını yıkatan kişilerin firmaya ek maliyet oluşturmasını engeller.

Oto yıkama makinesi kuracak olan firma ya da kişi, araba yıkama makineleri jetonla çalışacak ise bunu sipariş aşamasında belirtir ise jeton ya da madeni para mekanizması ona göre koyulabilir. Eğer talep edilirse iki mekanizma da tek makine üzerinde bulunabilir.

Madeni para çalışma prensibi ise şöyledir. Paralı oto yıkama makinası mekanizmasına koyulan paraya göre aynı cinste madeni para atıldığında makine bunu algılar ve çalışmaya başlar. Örneğin mekanizma içerisine 1 tl yerleştirilmiş ise paralı oto yıkama makineleri 1 tl ile çalışır. Genellikle bu sistem kullanıldığından dolayı Paralı oto yıkama makineleri 1 tl ile çalışan araba yıkama makinesi olarak bilinir.

Son dönemlerde akaryakıt istasyonlarının haricinde oto yıkama firmaları ayrı bir peron yaparak bu makineler ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

HCK 200 1 tl ile çalışan araba yıkama makinası gövdesi paslanmaz kromdan imal edilmiştir. Böylelikle uzun yıllar boyunca paslanmadan ve hoş görüntüsünden bir şey kaybetmeden kullanılabilir.

HCK 200 jetonlu araba yıkama makineleri içerisinde 1 adet İtalyan yapımı yüksek basınç pompalı oto yıkama makinası vardır

Sahte para tanıma özelliği vardır.

Ağırlık65 Kg
Basınç Barı (MAX.)200 Bar
Motor devri1400 D/Dk
Motor Gücü5.5 HP
Pompa Devri1400 d / dk.
Su Debisi14 Lt/Dk
Voltaj380 V / 50 HZ
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...