500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Anafor 12 17 Pro Dyno 235 Sınıfının En Hafifi Basınçlı Oto Yıkama Makineleri Halı Yıkama Makineleri Koltuk Yıkama Makineleri Edw 723 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Yedek Parçalar Islak-Kuru Süpürgeler

B 12001 (Binicili) Zemin Temizleme Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
E6201 Zemin temizleme makinesi küçük ve orta boy işletmelerin, okulların, sağlık kuruluşlarının, servis merkezlerinin, mağaza ve şovrumların taş, beton, granit mermer, epoksi gibi zeminlerin temizliği için tasarlanmış elektrikli  yer yıkama makinesidir.

B 12001 Zemin temizleme makinesi temizlenecek olan alanların geniş olduğu işletmelerin, okulların, sağlık kuruluşlarının, servis merkezlerinin, mağaza ve şovrumların taş, beton, granit mermer, epoksi gibi zeminlerin temizliği için otomobil gibi tasarlanmış  ‘ binilebilir zemin temizleme makinaları ‘ dır.

Zemin yıkama makinaları elektrikli bataryalı ve binicili bataryalı olmak üzere 3 sınıfa ayrılmaktadır.
B 12001 Zemin yıkama makinaları kullanıcının üzerine binip otomobil gibi kullanabileceği binici zemin yıkama makinasıdır.

Binicili Zemin yıkama makinaları çalışma enerjisini 4 adet jel bataryadan almaktadır. Zemin fırçalama işlemini yan yana bulunan  2 adet 340 mm lik fırça ile yapar. Ayrıca 2 adet İtalyan menşeili Ametek marka Vakum motorları ile zemindeki suyu çeker.

Daha önce belirttiğimiz gibi otomobil gibi tasarlanan B12001 Binicili zemin temizleme makinesi üzerinde direksiyon, gaz pedalı ileri geri vites kolu ve sürücünün otaracağı koltuk bulunmaktadır.

Kontrol panosu yani direksiyonun hemen önünde akü seviye göstergesi ile zemin yıkama makinası kullanılırken ne kadar enerji kaldığı gözle görülebilir.

B 12001 zemin temizleme makineleri yüksek hızda ilerleme ve tank kapasitelerinden dolayı arkadan itmeli modellere göre daha kısa sürede daha geniş alan temizlenmesine imkan sağlarken, emiş gücü ve fırça devrinin yüksekliği sebebiyle hızlı temizlik yapılmasına olanak sağlar. Alışveriş merkezleri, okullar, mağazalar, fabrikalar ,marketler ,hastaneler gibi kurumlarda tek personel ile daha kısa sürede ve profesyonel temizlik yapılması amacı ile kullanılan B 12001 binicili zemin temizleme makineleri ustalık gerektirmeyen kolay kullanımı sayesinde temizlik işi yapan firmaların ve personellerin tercihi olmuştur.

B 12001 Binicili zemin temizleme makinaları 140 lt temiz ve 150 lt kirli su tankı kapasitesine sahiptir. Ergonomik tasarımı ve yüksek hareket kabiliyeti ile sadece geniş alanlarda değil  Okul, hastane vb. alanların koridorları Marketlerdeki reyon araları gibi dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Enerjisini bataryalarından alan binicili zemin yıkama makinesi tek dolum ile ortalama 2 ila 2,5 saat arası çalışabilmektedir. Saatte ortalama 5 km hıza kadar çıkabilen B12001 binicili yer yıkama makinası Bu sürede ise en fazla 5000 m² alanı temizleyebilmektedir.

Zemin temizleme makinesi temiz su haznesine isteğe göre deterjanlı su konulur. Arka taraftaki su emiş aparatı yere indirilir. Zemin temizleme makinası kontrol düğmelerine basılarak makine çalışır vaziyete getirilir, zemin temizleme makinası su vanası açılarak temiz su haznesindeki su fırçanın ortasından zemine bırakılır.
B 12001 Zemin temizleme makinası 340 mm  genişliğindeki 2 adet fırçası ile tek geçişte geniş alan temizlerken arka tarafındaki 1100 mm genişliğe sahip su emiş aparatı ile zemindeki suyu vakumlayarak kirli su haznesine hapseder.

Zemin temizleme makinaları, her türlü zeminde yüksek emiş performansı ile  çalışabilmesi için özel üretilmiş kauçuklarının yardımı ile zeminde su ve iz kalmadan ,hızlı, kolay ve profesyonel temizlik sağlanmış olur.

Temizlik işlemi bittikten sonra zemin yıkama makinesi su vanası kapatılır, fırçalar zemine sürekli basılarak yamulmasın diye yukarı kaldırılır ve  fırçanın yerle olan teması kesilir ve su çekme aparatı de yukarı kaldırılarak ,yer yıkama makinesi  kontak anahtarı ile durdurulur.

B 12001 binicili zemin yıkama makinaları fiyatları emsali olan Avrupa menşeili ürünlerle karşılaştırıldığında hem zemin makinası fiyatları, hem kullanılan yedek parça fiyatları ve parça bulunabilirliği göz önüne alındığında ortalama % 200 gibi bir oranla rakiplerinden çok daha ekonomiktir. Yaygın servis ağı ve yerli üretim olması sebebiyle B 12001 binicili zemin yıkama makinaları sadece yurt içinden değil yurtdışındaki bir çok ülkeden de talep edilmektedir.

Ağırlık550 Kg
Boyutlar100*160*180 cm
Çekme Lastiği80 cm
En Yüksek Kapasite1200 m² / saat
Fırça Çapı480 mm
Fırça Devri / Hızı150 d / dk
Fırça Motor Gücü0,4 Kw
Fırça Sayısı1 Adet
Kirli Su Tankı50 Lt
Temiz Su Tankı40 Lt
Vakum Motor Gücü800 Watt / 16 KPA
Voltaj24 V / 50 Hz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...